Bierzmowanie

  1. W okresie Wielkiego Postu prowadzimy w naszym kościele katechezę przygotowującą do Bierzmowania dla dorosłych, którzy ukończyli 20 rok życia. Katechezy odbywać się będą w soboty rozpoczynając od 25 lutego o godz 19.30. Informacje i zapisy na katechezę w zakrystii. Katecheza przed Bierzmowaniem dla uczniów klas VIII odbywa się w tym tygodniu wg ustalonego planu za wyjątkiem grupy wtorkowej którą zapraszamy na spotkanie w środę o 17.00. Uczniów klas VI i VII zapraszamy na spotkanie w sobotę 18lutego o 9.00 w kościele.

Sakrament Bierzmowania w naszej parafii  28 maja 2023 roku

godz 18.30 Ks Bp Janusz Masztalski

 

PRZYGOTOWANIA DO BIERZMOWANIA 2022/23

Uczniowie klas VIII SP i starsi spotykają się co tydzień w wybranych przez siebie grupach. Spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy o 17.00 i w czwartki o 19.15. Jeśli ktoś nie zapisał się do właściwej grupy niech to niezwłocznie uczyni

Uczniowie klas VI i VII SP spotykają się raz w miesiącu w II sobotę miesiąca o 9.00 w kościele. najbliższe spotkania odbędą się 12 listopada ; 10 grudnia; 18 lutego; 11 marca; 15 kwietnia 13 maja i 10 czerwca.

Wszyscy uczniowie powinni indywidualnie wypełniać praktyki religijne i angażować się charytatywnie według wymagań zapisanych w indeksie, który każdy z uczniów otrzymał. Wszystkich uczniów zobowiązujemy do comiesięcznej spowiedzi świętej oraz do udziału w Niedzielnej Mszy świętej oraz udziału w Nabożeństwach w tym w Roratach Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej oraz Majówkach w wyznaczonym w indeksie zakresie.

Jednocześnie zapraszamy dorosłych na kurs przygotowujący do Bierzmowania, który odbywa się w soboty Wielkiego Postu o 19.30