Intencje mszalne

 

Czwartek  15 lutego

7.00 – ……………………………….

Piątek 16 lutego

18.00         – Droga Krzyżowa dla dzieci

18.30         – W intencji zmarłych parafian

19.15         – Droga Krzyżowa

Sobota 17 lutego

18.30         – +Wiktoria Stolarz (od Jadwigi Kęska)

Niedziela 18 lutego

8.00 – …………………………………..

10.00         – +Aleksander Maria i Józef

12.00         – W intencji naszej parafii

18.30         – ………………………………….

Poniedziałek 19 lutego

18.30         – ………………………………….

Wtorek 20 lutego

7.00 – …………………………………

Środa 21 lutego

18.30         – +Wiktoria Stolarz (od członków ogniska ZNP w Rupniowie)

Czwartek  22 lutego

7.00 – ……………………………….

Piątek 23 lutego

18.00         – Droga Krzyżowa dla dzieci

18.30         – …………………………………

19.15         – Droga Krzyżowa

Sobota 24 lutego

18.30         – …………………………………..

Niedziela 25 lutego

8.00 – …………………………………..

10.00         – +Danuta Tokarz

12.00         – O zdrowie i błog Boże dla Zuzanny w 16r. Urodzin

18.30         – …………………………………

Poniedziałek 26 lutego

7.00  – ……………………………….

18.30         – +Wiktoria Stolarz (od Doroty i Janusza Sowów z Lipowego)

Wtorek 27 lutego

7.00 – …………………………………

18.30         – ………………………………..

Środa 28 lutego

7.00  – ……………………………………

18.30         – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Czwartek  1 marca

7.00 – +Wiktoria Stolarz (od Ireny Zwierczyk z rodziną)

18.30         – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Piątek 2 marca

7.00  – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.00         – Droga Krzyżowa dla dzieci

18.30         – …………………………………

19.15         – Droga Krzyżowa

Sobota 3 marca

7.00  – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30         – +Wiktoria Stolarz (od Janiny Korba)

Niedziela 4 marca

8.00 – …………………………………..

10.00         – W intencji Bogu wiadomej

12.00         – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30         – …………………………………

Poniedzialek 5 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – O dobry wybór drogi życiowej dla Jakuba i szczęście w rodzinie dla Magdaleny

Wtorek 6 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Janusza Korba z rodziną)

Środa 7 marca

7.00       – +Bronisława Sikora

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Czwartek 8 marca

7.00       – ……………………………..    

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Piątek 9 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30   W intencji zmarlych parafian

Sobota 10 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30   – +Wiktoria Stolarz (od Marty i Adama Niźnik z rodziną)

Niedziela 11 marca

8.00       – +Danuta Zawiślak

10.00     – Dziękczynna za wszelkie łaski za 79 lat życia i 65 lat działalności chóralnej z prośbą o opiekę NMP w dalszej drodze ziemskiego pielgrzymowania

12.00     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – +Krystyna Mazurek

Poniedziałek 12 marca

7.00       – +Bronisława Sikora

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Wtorek  13 marca

7.00       – …………………………….

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Środa 14 marca

7.00       – ………………………………

18.30    – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Czwartek 15 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Anny i Jana Gawron z rodziną)

Piątek 16 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – W intencji Dobrodziejów i budowniczych kościoła

                – +Zdzisław 1rśm i Maciej 32 r. śmierci

Sobota 17 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – O błog Boże i zdrowie dla Maji w 8r. urodzin

Niedziela 18 marca

8.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

10.00    – +Janusz Wachel 8r.śm i +Włodzimierz Wachel

12.00    – W intencji naszej parafii

                – +Józef Mucha i +Władyslaw Zyzak

18.30    – O błog Boże i opiekę św Józefa dla rodzin z Kręgu św Józefa

Poniedziałek 19 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Michaliny i Józefa Włodarczyk z Wysokiego)

Wtorek 20 marca

7.00       – ………………………………..

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Środa 21 marca

7.00       – …………………………..

18.30    – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Czwartek  22 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Sabiny i Mateusza Myszki)

Piątek 23 marca

7.00       – ………………………………..

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Sobota 24 marca

7.00       – ……………………………..

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Niedziela 25 marca

8.00       – O błog Boże i zdrowie dla Oliwi z okazji urodzin

10.00    – +Krystyna Sidorczuk(greg)

12.00    – +Tadeusz Madej 32 rocz. śm

18.30     – +Bronisława Sikora

Poniedziałek 26 marca

7.00       – +Danuta Tokarz

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Wtorek 27 marca

7.00       – +Krystyna Sidorczuk(greg)

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Józefy i Romana Smagów)

Środa 28 marca

7.00       – ………………………………

18.30    – +Krystyna Sidorczuk(greg)

Czwartek  29 marca  WIELKI CZWARTEK

18.30     – +Krystyna Sidorczuk(greg)

                – …………………………………….

Piątek 30 marca  WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ

18.30 Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 31 marca WIELKA SOBOTA 

20.00     – O błog Boże i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Piotra Węgrzyn oraz światło Ducha Świętego dla ich synów Antoniego i Filipa

                 – …………………………….

Niedziela 1 kwietnia WIELKA NIEDZIELA

8.00       – W intencji Róż Różańcowych

10.00    – O błog Boże i zdrowie dla Weroniki

12.00    – +Jadwiga Kapelańczyk

18.30     – +Anna i Michał Macko(greg)

Poniedziałek 2 kwietnia

8.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

10.00     – Dziękczynna o błog Boże i zdrowie i potrzebne łaski dla Tomka w 18r. Urodzin

12.00     – +Wacław i rodzice

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Piotra i Małgorzaty Smaga)

Wtorek 3 kwietnia

7.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

18.30     – +Bronisława Sikrora

Środa 4 kwietnia

7.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

18.30    – ……………………………….

Czwartek  5 kwietnia

7.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

18.30     – +Wiktoria Stolarz (od Ady i Jerzego Sierantów z Limanowej)

Piątek 6 kwietnia

7.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

18.30     – +Bronisława Sikora

Sobota 7 kwietnia

7.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

18.30     – +Jadwiga Kapelańczyk

Niedziela 8 kwietnia

8.00       – +Anna i Michał Macko(greg)

10.00    – W intencji Ojczyzny

                – W intencji Panu Bogu wiadomej

12.00    – ………………………………….

18.30     – …………………………………