Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 

(aktualizacja 17 września 2020)

Msze święte pogrzebowe za śp  MARKA NIEDOJADA

  1. 17 listopada godz 18.30 – Od żony Ani oraz dzieci Bartka i Wiktorii
  2. 22 listopada godz 12.00 – Od teściów z Lubomierza
  3. 26 listopada godz 18.30 – Od szwagra Mariana z żoną Józefą
  4. 29 listopada godz 8.00 – od szwagra Tadeusza
  5. 3 grudnia godz 18.30 – Od szwagra Jana z rodziną
  6. 6 grudnia godz 10.00 – Od chóru parafialnego z Lubomierza
  7. 13 grudnia godz 18.30 – Od Eweliny Kowalczyk
  8. 23 grudnia godz 18.30 – Od Natalii Kowalczyk
  9. 27 grudnia godz 12.00 – Od Julii Kowalczyk
  10. 29 grudnia godz 18.30 – Od Od Danuty i Jana Drabik 
  11. 6 stycznia godz 18.30 – Od Anny i Stanisława Kubik
  12. 9 stycznia godz 18.30 – Od Elżbiety i Dominika Krzysztofiak
  13. 11 stycznia godz 18.30 – Od Eweliny i Janusza Drabik z Łętowego
  14. 18 stycznia godz 7.00 – Od Grażyny Gibadło z Kasiny Wielkiej z rodziną
  15. 23 stycznia godz 7.00 – Od rodziny Dziętło z Lubomierza
  16. 25 stycznia godz 7.00 – Od Marii i Jana Bożek
  17. 29 stycznia godz 7.00 – Od Zarządu i Pracowników Firmy PGD Polska
  18. 2 lutego godz 7.00 – Od Łukasza i Sławomira z Firmy PGD Polska
  19. 8 lutego godz 18.30 – Od Dariusza i Moniki Bożek
  20. 13 lutego godz 18.30 – Od Joanny i Piotra Sikora z dziećmi
  21. 16 lutego godz 7.00 – Od Lucyny i Mariana Młynarczyk
  22. 19 lutego godz 18.30 – Od Beaty i Jana Młynarczyk
  23. 23 lutego godz 7.00 – Od Anny Młynarczyk
  24. 26 lutego godz 18.30 – Od Marii i Tadeusza Babuśka z dziećmi
  25. 1 marca godz 18.30 – Od Ewy i Jana Jamróz z rodziną
  26. 2 marca godz 7.00 – Od Renaty i Michała Grzędziak
  27. 6 marca godz 18.30 – Od Józefy i Józefa Młynarczyk
  28. 8 marca godz 18.30 – Od Czesławy Młynarczyk
  29. 12 marca godz 7.00 – Od Edyty Paciorek z Rodziną
  30. 16 marca godz  7.00 – Od Anety Kokoszka
  31. 20 marca godz 7.00 – Od Danuty i Piotra Bożek
  32. 21 marca godz 8.00 – Od Od Renaty i Roberta Szymańskich
  33. 24 marca godz 7.00 – Od Artura i Olgi Bożek z dziećmi
  34. 27 marca godz 18.30 – Od Józefy i Józefa Złotnik
  35. 30 marca godz 7.00 – Od Od Bogusławy i Stanisława Krzysztof z Rodziną
  36. 6 kwietnia godz 7.00 – Od Stanisławy i Piotra Wojciarczyk
  37. 11 kwietnia godz 18.30 – Od Doroty i Jana Kozyra z dziećmi
  38. 15 kwietnia godz 7.00 – Od Moniki Murzyn z rodziną
  39. 25 kwietnia godz 8.00 – Od Anny Baranowskiej z rodziną

 

Msze święte pogrzebowe za śp Franciszka Łabuza

24 września godz. 7.00  – Od pracowników zakładu Fryzjerskiego Mangano

26 września godz. 7.00  – Od kierowników Delikatesów Bocheńskich Passa

28 września godz. 18.30 – Od córki Aleksandry z mężem

29 września godz. 7.00  – Od pracowników Delikatesów Bocheńskich Passa

30 września godz. 18.30 – Od córki Dominiki z rodziną

5 października godz. 18.30 – Od córki Agnieszki z rodziną z rodziną

7 października godz. 18.30 – Od córki Katarzyny z rodziną

14 października godz. 7.00 – Od pracowników sekretariatu Galerii Bocheńskiej

17 października godz. 7.00 – Od pracowników drogerii Camelia

19 października godz. 7.00 – Od pracowników Ciachomani oraz cukierni Broszkiewicz Włodarczyk

28 października godz. 7.00 – Od koleżanek Galerii 1 Piętro

31 października godz. 7.00 – Od właścicieli i pracowników firmy Igloo

2 listopada godz. 18.30 – Od Katarzyny Siekacz z rodziną

5 listopada godz. 18.30 – Od koleżanek Oli z pracy

9 listopada godz. 18.30 – Od koleżanek Oli z pracy

16 listopada godz. 18.30 – Od koleżanek córki Kasi: Edyty Anki i Aśki

19 listopada godz. 18.30 – Od rodziny Muchów

21 listopada godz. 18.30 – Od rodziny Klusków

24 listopada godz. 18.30 – Od rodziny Kroków

27 listopada godz. 18.30 – Od siostry Katarzyny z rodziną

2 stycznia godz 7.00 – Od rodziny Kowalczyków

7 stycznia godz. 7.00 – Od bratowej Grażyny

9 stycznia godz 7.00 – Od Marty i Piotra z rodzinami

11 stycznia godz. 7.00 – Od Agaty Róg z rodziną

14 stycznia godz. 7.00 – Od Macieja Madeja z rodziną

16 stycznia godz 7.00 – Od zarządu i pracowników grupy PASSA

19 stycznia godz. 7.00 – Od rodziny ze Strawczyna

22 stycznia godz 7.00 – Od Beaty i Ewy koleżanek

23 stycznia godz. 18.30 – Od rodziny Polus

25 stycznia godz 7.00 – Od rodziny Iwanickich

28 stycznia godz. 7.00 – Od Teresy Bakalarz z rodziną z Kamieńca Ząbkowickiego

30 stycznia godz 7.00 – Od Kamili Hajkiewicz z rodziną

1 lutego godz. 7.00 – Od pracowników Almy

5 lutego godz 7.00 – Od rodziny Salawa

6 lutego godz 7.00 – Od Jarka Ferenca z rodziną

9 lutego godz 7.00 – Od Wojciecha Sopucha z rodziną

12 lutego godz 7.00 – Od siostry z rodziną ze Starczowa

15 lutego godz 7.00 – Od właścicieli i pracowników Galerii Bocheńskiej

18 lutego godz 18.30 – Od rodziny Rumanów i Ćwieków

 

Piątek 25 września

7.00 – +Stanisław Leszczyński

18.30 – O błog Boże dla Gabrysi w 18 rocz urodzin i wszelkie potrzebne łaski

Sobota  26 września

7.00 – +Franciszek Łabuz

18.30 – +Joanna Krajanowska-Głuszczyk, +Ryszard Krajanowski

Niedziela 27 września 
8.00 –  +Antoni

10.00 – Dziękczynna z prośbą o błog Boże i zdrowie dla Andrzeja i Władysławy w 35 rocz ślubu

12.00 – O miłosierdzie Boże dla śp. Pauliny

18.30 – +Józef Mucha w 23 rocz śmierci

Poniedziałek 28 września

7.00 –

18.30 – +Franciszek Łabuz

Wtorek 29 września

7.00  – +Franciszek Łabuz

18.30 – +Elżbieta Oyrzanowska-Zielonacka

Środa 30 września

7.00 – O miłosierdzie Boże dla śp. Pauliny

18.30 – +Franciszek Łabuz

Czwartek 1 października 

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – +krystyna Filek 11 rocz smierci

Piątek 2 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – W intencji naszej Parafii (od grupy modlitewnej)

Sobota  3 października

7.00 – O miłosierdzie Boże dla śp. Pauliny

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Niedziela 4 października
8.00 –  W intencji Róż Żywego Różańca

10.00 – +Maria Buła 15 rocz śmierci, +Franciszek Buła

12.00 –  +Joanna Opioła

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Poniedziałek 5 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz

Wtorek 6 października

7.00  – +Stefania Suma(greg)

18.30 –  O błog Boże dla Kacpra w 18 rocz urodzin

Środa 7 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz (od córki Katarzyny z rodziną)

Czwartek 8 października 

7.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Piątek 9 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – W intencji zmarłych parafian

Sobota  10 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – Dziękczynno błagalna w 13 rocz urodzin Julii  

Niedziela 11 października
8.00 –  +Antoni

10.00 – Dziękczynna i o błog Boże dla Agaty i Grzegorza w 24 rocznicę ślubu

12.00 –  W intencji Parafian

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Poniedziałek 12 października

7.00 – +Małgorzata Mastela

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Wtorek 13 października

7.00  – +Stefania Suma(greg)

18.30 – Dziękczynna z prośbą o błog Boże dla rodziny Doroty i Roberta w 26 rocz ślubu

Środa 14 października

7.00 – +Franciszek Łabuz

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Czwartek 15 października 

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – W intencji Rodziców przedwcześnie zmarłych dzieci. Dzień Dziecka Utraconego

Piątek 16 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – W intencji Dobrodziejów i Budowniczych kościoła

Sobota  17 października

7.00 – +Franciszek Łabuz

18.30 –  +Stefania Suma(greg) 

Niedziela 18 października
8.00 –  +Antoni

10.00 – +Stefania Suma(greg)

12.00 – Dziękczynna z prośbą o błog Boże i zdrowie dla Danuty i Fryderyka w 45 rocz ślubu  

18.30 – +Bogdan, Augustyna i Władysław

Poniedziałek 19 października

7.00 – +Franciszek Łabuz

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Wtorek 20 października

7.00  – +Stefania Suma(greg)

18.30 – +Irena

Środa 21 października

7.00 –

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Czwartek 22 października 

7.00 – 

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Piątek 23 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – O zdrowie błog Boże i potrzebne łaski dla Przemka z okazji 18 rocznicy urodzin

Sobota 24 października

7.00  – +Franciszek Łabuz

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Niedziela 25 października
8.00 –  +Antoni

10.00 – +Tadeusz Zaraska

12.00 – +Stefania Suma(greg) 

18.30 – +Sophie Ratajczyk

Poniedziałek 26 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – +Maria

Wtorek  27 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 –  +Tadeusz

Środa 28 października

7.00 – +Franciszek Łabuz

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Czwartek 29 października 

7.00 – 

18.30 – +Stefania Suma(greg)

Piątek 30 października

7.00 – +Stefania Suma(greg)

18.30 – +Łucja i Jan Reiss

Sobota  31 października

7.00 – +Franciszek Łabuz

18.30 –   Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie i błog Boże dla Kamilki w 10 rocz urodzin

Niedziela 1 listopada
8.00 –  W intencji Róż Różańcowych

10.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

12.00 –  O Miłosierdzie Boże dla śp Pauliny

18.30 – +Jadwiga Garcarz

Poniedziałek 2 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz

Wtorek  3 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Danuta Dziubasik

Środa 4 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Ignacy Owsiak 8 rocz śm

Czwartek 5 listopada 

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz

Piątek 6 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – W intencji Parafii od grupy Modlitewnej

Sobota  7 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 –   +Zygmunt Dziubasik

Niedziela 8 listopada
8.00 –  +Antoni

DPS 9.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

10.00 – +Marian Trzaska (od Krystyny Zaraska z rodziną)

12.00 –  W intencji Parafian

18.30 – +Bogumiła Leńczowska

Poniedziałek 9 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg) 

18.30 – +Franciszek Łabuz

Wtorek  10 listopada

7.00 – +Małgorzata Mastela

18.30 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

Środa 11 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Stanisław Bosak 2 rocz śm

Czwartek 12 listopada 

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Waleria i Franciszek Podosek

Piątek 13 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – W intencji Zmarłych Parafian

Sobota  14 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 –   +Marian Trzaska

Niedziela 15 listopada
8.00 –  +Antoni

10.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

12.00 –  O zdrowie i błog Boże dla rodziców: Elżbiety i Adama

18.30 – ++Janusz Borys, Grzegorz Barcik, Edward Pachowicz

Poniedziałek 16 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg) 

18.30 – +Franciszek Łabuz

Wtorek  17 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – 

Środa 18 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – O błog Boże i wszelkie potrzebne łaski dla rodziców: Magdaleny i Tomasza

Czwartek 19 listopada 

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz

Piątek 20 listopada Odpust Parafialny

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – W intencji Dobrodziejów i Budowniczych naszego kościoła

Sobota  21 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 –   +Franciszek Łabuz

Niedziela 22 listopada
8.00 –  

10.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

12.00 –  

18.30 – w pewnej intencji

Poniedziałek 23 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg) 

18.30 – dantis

Wtorek  24 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz

Środa 25 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – rezerwacja

Czwartek 26 listopada 

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – 

Piątek 27 listopada 

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 – +Franciszek Łabuz

Sobota  28 listopada

7.00 – +Krzysztof Pierwoła(greg)

18.30 –   +Marian Trzaska

Niedziela 22 listopada
8.00 –  

10.00 – 

12.00 – rezerw 

18.30 – +Krzysztof Pierwoła(greg)