Intencje mszalne

MSZE ŚWIĘTE  POGRZEBOWE

za ś.p. Joannę Krajanowską

6 września – 18.30 od rodziny Rasiów
17 września – 18.30 od rodziny Głuszczyków i Pieczonóg
22 września – 18.30 od rodziców i siostry
30 września – 18.30 od męża i córki
5 października – 18.30 od cioci Krysi z rodziną

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Poniedziałek 2 lipca
18.30 – +Anna Kieć (od Anny i Janusza Torba z rodziną)
Wtorek 3 lipca
7.00 – W pewnej intencji
Środa 4 lipca
18.30 – O zdrowie i błog Boże dla Eweliny i Pawła w 8 rocz ślubu
Czwartek 5 lipca
7.00 – W pewnej intencji.
Piątek 6 lipca
7.00 – Dantis

18.30 – Dantis
Sobota 7 lipca
7.00 – W penej intencji

18.30 – Za zmarłych z rodz Śliwińskich
Niedziela 8 lipca
8.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
10.00 – W intencji naszej Ojczyzny
12.00 – +Stanisław i Balbina Rębacz i córka Stanisława
18.30 – Dziękczynna i o błog Boże dla Małgorzaty Wrona-Korkmaz z okazji urodzin

Poniedziałek 9 lipca
18.30 – +Jan Borys, Grzegorz Barcik, Edward Pachowicz
Wtorek 10 lipca
7.00 – W pewnej intencji
Środa 11 lipca
18.30 – +Włodzimierz Mika w 3 rocz śmierci
Czwartek 12 lipca
7.00 – W pewnej intencji.
Piątek 13 lipca
18.30 – W intencji zmarłych parafian
Sobota 14 lipca
18.30 – Dantis
Niedziela 15 lipca
8.00 – +Marian Hudziak w 6 rocz śmierci
10.00 – +Wanda Rorzkiewicz i Jerzy Porębski
12.00 – W intencji naszej parafii
18.30 – ……………………………………………………

Poniedziałek 16 lipca
18.30 – O Boże błogosławieństwo i szcęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla Piotra
Wtorek 17 lipca
7.00 – W pewnej intencji
Środa 18 lipca
18.30 – Dantis
Czwartek 19 lipca
7.00 – W pewnej intencji.
Piątek 20 lipca
18.30 – W intencji Dobrodziejów i Budowniczych naszego kościoła
Sobota 21 lipca
18.30 – +Anna Kieć
Niedziela 22 lipca
8.00 – …………………………………………………
10.00 – +Augustyna, Władysław i Bogdan
12.00 – …………………………………………………..
18.30 – ……………………………………………………

Poniedziałek 23 lipca
18.30 – ………………………………………………….
Wtorek 24 lipca
7.00 – W pewnej intencji
Środa 25 lipca
18.30 – +Anna
Czwartek 26 lipca
7.00 – +Danuta Tokarz
Piątek 27 lipca
18.30 – +Wiktor
Sobota 28 lipca
18.30 – Dantis
Niedziela 29 lipca
8.00 – …………………………………………………….
10.00 – +Mieczysław i Patrycja
12.00 – +Zdzisław Wiązowski 2rocz śmierci
18.30 – Dziękczynna za 18 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wiktorii

Poniedziałek 30 lipca
18.30 – Dantis
Wtorek 31 lipca
7.00 – W pewnej intencji
Środa 1 sierpnia
18.30 – +Wiktor Zachara (od sąsiadów)
Czwartek 2 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji.
Piątek 3 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji

18.30 – …………………………………………………..
Sobota 4 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji

18.30 – Dantis
Niedziela 5 sierpnia
8.00 – O zdrowie i błog Boże dla członkiń Róży św Faustyny
10.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
12.00 – +Jan Najbor
18.30 – ……………………………………………………

Poniedziałek 6 sierpnia
18.30 – Dantis
Wtorek 7 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji
Środa 8 sierpnia
18.30 – Dantis
Czwartek 9 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji.
Piątek 10 sierpnia
18.30 – W intencji zmarłych parafian
Sobota 11 sierpnia
18.30 – Dantis
Niedziela 12 sierpnia
8.00 – ………………………………………………….
10.00 – W intencji naszej Ojczyzny w 100 lecie Niepodległości
12.00 – Dziękczynna za 15 lat małżeństwa z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Patrycji i Sławomira oraz ich dzieci
18.30 – ……………………………………………………

Poniedziałek 13 sierpnia
18.30 – ……………………………………………………
Wtorek 14 sierpnia
7.00 – Dantis
Środa 15 sierpnia
8.00 – +Jan Kula 39 rocz śmierci

10.00 – +Zenon Grabusiński

12.00 – +Maria Madejczyk z mężem

18.30 – ………………………………………………………
Czwartek 16 sierpnia
7.00 – Dantis
Piątek 17 sierpnia
18.30 – W intencji Dobrodziejów i Budowniczych naszego kościoła
Sobota 18 sierpnia
18.30 – ………………………………………………..
Niedziela 19 sierpnia
8.00 – ………………………………………………….
10.00 – …………………………………………………
12.00 – W intencji naszej parafiii
18.30 – +Jan Szot rocz śmierci

Poniedziałek 20 sierpnia
18.30 – +Waleria Gąsior 20rocz. śmierci
Wtorek 21 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji
Środa 22 sierpnia
18.30 – ++Jan Gąsior i Waldemar Chrzanowski
Czwartek 23 sierpnia
7.00 – Dantis
Piątek 24 sierpnia
18.30 – …………………………………………………….
Sobota 25 sierpnia
18.30 – ……………………………………………………..
Niedziela 26 sierpnia
8.00 – ………………………………………………….
10.00 – +Włodzimierz Wachel 2 rocz śmierci
12.00 – O zdrowie i błog Boże dla Alicji w 2 rocz urodzin
18.30 – O zdrowie i błog Boże dla Ignacego w 1 rocz urodzin i o potrzebne łaski dla rodziców

Poniedziałek 27 sierpnia
18.30 – ………………………………………………….
Wtorek 28 sierpnia
7.00 – W pewnej intencji
Środa 29 sierpnia
18.30 – …………………………………………………
Czwartek 30 sierpnia
7.00 – Dantis
Piątek 31 sierpnia
18.30 – ……………………………………………….
Sobota 1 września
7.00 – Bogumiła Leńczowska(greg)

18.30 – Dziękczynna i o błog Boże i potrzebne łaski dla Niny w dniu urodzin
Niedziela 2 września
8.00 – ………………………………………………….
10.00 – +Bogumiła Leńczowska(greg)
12.00 – +Józef, Józefa i Zofia Rapciak
18.30 – ……………………………………………………