Nabożeństwa

Msza święta
Sakrament Pokuty pół godziny przed mszą świętą lub nabożeństwem. Rano 6.30 wieczorem 18.00. Piątki 17.30 (październik do 8 listopada – 17.30; maj 17.30)
 

Msze święte w niedziele i święta: 8.00; 10.00; 12.00; 18.30

Msze święte w dni powszednie: 7.00;18.30 ( wakacje VII i VIII oraz w styczniu wtorek i czwartek 7.00 poniedziałek, środa, piątek i sobota o 18.30)

Adoracja Najświętszego Sakramentu: każdy poniedziałek w godz. 19.00-20.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: każda środa godz. 18.30

Nowenna do Miłosierdzia Bożego i św. Rafała Kalinowskiego: trzeci piątek miesiąca o 18.00

Modlitwa i Msza święta w intencji zmarłych parafian: drugi piątek miesiąca godz. 18.00

Nowenna do św Józefa : czwarty piątek miesiąca 18.00

Msza święta w intencji ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii: trzeci piątek miesiąca godz. 18.30

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (Pierwszych Sobót): pierwsza sobota miesiąca godz. 7.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Odprawiana jest w każdą środę po wieczornej Mszy św. Zachęcamy wszystkich do tej modlitwy. Na Nowennę możemy pisać własne prośby na kartkach. Będziemy je odczytywać w czasie nowenny. Prośby składamy do skarbony w kaplicy lub przynosimy bezpośrednio przed Nowenną do zakrystii kapłanowi.

Nabożeństwo o Miłosierdzia Bożego

W każdy trzeci piątek miesiąca o 18.00 odmawiamy w naszej kaplicy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Nowenna do św. Rafała

Również w trzeci piątek miesiąca, po nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia, odprawiamy nowennę do św. Rafała Kalinowskiego. Można na to nabożeństwo przynosić intencje zapisane na kartkach. Intencje te polecamy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona.

Pierwszy Piątek Miesiąca

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi przed mszą świętą poranną o godz. 7.00 oraz od godz. 17-tej. Po mszy świętej wieczornej nabożeństwo wynagradzające: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Litanią do Najświętszego Serca Jezusa.

Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

W każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na poranną Mszę świętą o godzinie 7.00 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, a po Mszy świętej na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z rozważaniem i modlitwą różańcową.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy poniedziałek po mszy świętej wieczornej do godz. 20-tej w ciszy adorujemy w naszej kaplicy Chrystusa w Eucharystii.

Różaniec

W każdą środę o godz. 18.00 (przed mszą świętą wieczorną) członkowie róż różańcowych naszej parafii prowadzą modlitwę różańcową. W listopadzie różaniec jest połączony z wypominkami za zmarłych.

Proste Nabożeństwo do Ducha Świętego

Proste nabożeństwo do Ducha Świętego to uczestnictwo raz na miesiąc w mszy świętej ku czci Trzeciej Osoby Boskiej. W naszej kaplicy mszę świętą wotywną o Duchu Świętym odprawiamy w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.30. W przypadku, gdy w tym dniu przypada święto, którego ranga uniemożliwia odprawienie takiej mszy, jest ona odprawiana następnego dnia, we wtorek. Idea prostego nabożeństwa do Ducha Świętego znajduje się na stronach Centrum Kultury Duchowej „Communio Crucis”.