Bierzmowanie

DSCN0998

UWAGA ZMIANA

Sakrament Bierzmowania w naszej parafii 24 listopada 2018 roku godz 10.00.

PRZYGOTOWANIA DO BIERZMOWANIA2018/19
Uczniów klasy III Gimnazjum i I Szkół średnich zapraszamy na cotygodniowe spotkania we Wtorek lub Czwartek po wieczornej mszy świętej. W listopadzie odbędzie się Bierzmowanie, niestety Ks Bp Jan Zając poprosił o zmianę terminu i tak odbędzie się ono w sobotę 24 listopada o godz 10.00. Sakramentu Bierzmowania udzieli naszej młodzieży ks Bp Jan Zając. Sakrament Bierzmowania jest dopełnieniem chrześcijańskiego wtajemniczenia. Kościół poleca aby ten sakrament został udzielony każdemu człowiekowi, nawet dziecku, które znajduje się w niebezpieczeństwie śmierci.

Rozpoczęły się już w naszym kościele spotkania dla młodzieży w ramach przygotowań do Bierzmowania 2019. Informujemy rodziców, że uczniowie klas VII i VIII SP w miesiącu październiku i listopadzie spotykają się w pierwszą sobotę o 10.30 w kościele.

W dniu naszego parafialnego odpustu rozpoczniemy intensywne przygotowania obrzędem przyjęcia Pisma Świętego podczas mszy świętej o 18.30 Od 27 listopada spotkania będą się odbywały raz w tygodniu we wtorki lub czwartki bowiem sakrament Bierzmowania planujemy dla tej grupy parafian w listopadzie 2019 roku.