AKTUALNE ZAPROSZENIA

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA
W najbliższą sobotę 10 września rozpoczynamy przygotowania do Bierzmowania. Na godz 9.00 zapraszamy uczniów klas VIII SP na spotkanie do kościoła. Uczniowie klas VIII będą w tym roku spotykali się z kapłanami w niewielkich grupach raz w tygodniu. Spotkania będą miały miejsce w poniedziałki wtorki i środy o godz 17.00 oraz w czwartki o 19.15. Każdy uczeń będzie mógł wybrać sobie odpowiedni termin i zapisać się do konkretnej grupy.
Uczniowie klas VI i VII będą spotykali się w tym roku raz w miesiącu w II sobotę. W sobotę 10 września zapraszamy ich na spotkanie do kościoła na godz 10.00. Bardzo prosimy aby wszyscy uczniowie, którzy nie oddali jeszcze ubiegłorocznego indeksu przynieśli go ze sobą na spotkanie.

PRZYGOTOWANIA DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ
W Poniedziałek 5 września na godz 20.00 zapraszamy rodziców uczniów klas III SP, którzy w tym roku szkolnym przyjmą I Komunię świętą. Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci mieszkających na terenie naszej parafii niezależnie od szkoły do której uczęszczają. Komunię świętą i wszystkie sakramenty powinniśmy przyjmować w kościele parafialnym. Planowany termin Pierwszej Komunii świętej w naszym kościele to trzecia Niedziela miesiąca maja 2023 roku. Na spotkanie w Poniedziałek 5 września prosimy aby rodzice przynieśli na kartce napisane imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, telefon kontaktowy do rodziców, informacje o parafii chrztu św dziecka.

SPOTKANIA MINISTRANTÓW
Ministranci i kandydaci na ministrantów spotykają się w piątki o godz 17.00 w salce ministranckiej za zakrystią. Serdecznie zapraszamy na spotkanie chłopców chętnych do Służby Bożej z klas III SP oraz starszych.

SPOTKANIA SCHOLKI
Zapraszamy dziewczynki, które chcą śpiewać w scholce parafialnej na spotkania w Niedzielę o godz 11.00. Spotkania odbywają się w salce parafialnej. Do scholki zapraszamy dziewczynki od II klas SP.

SPOTKANIA OAZY
Oaza spotyka się w piątki po wieczornej mszy świętej w salce oazowej. Zapraszamy na te spotkania uczniów klas VII SP oraz starszych.

KATECHEZA PRZEDCHRZCIELNA
Przed przyjęciem sakramentu chrztu zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w naszym kościele, która odbywa się w sobotę przed Niedzielą chrztów(II Niedziela miesiąca) o godz. 17.00