Wizyta duszpasterska 2019/20

Wizyta duszpasterska rok 2020

Data Dzień Godzina Ulica
27 XII Piątek 16.00 – 18.00 Mieczykowa 28
27 XII Piątek 17.00 – 19.00 Billewiczów i Pod Strugą
27 XII Piątek 19.00 – 21.00 Babinicza parzyste n-ry
28 XII Sobota 10.00 – 11.00 Pod Dębami
28 XII Sobota 11.00 – 13.00 Kamieniecka, Dęboroga Zbaraska
28 XII Sobota 14.00 – 18.00 Butrymów, Laudańska, Anusi
28 XII Sobota 10.00 – 17.00 Działowskiego, Spacerowa
28 XII Sobota 17.00 – 18.00 Bartla 20
28 XII Sobota 18.00 – 19.30 Wicherkiewicza 19
28 XII Sobota 19.30 – 20.30 Arktyczna
29 XII Niedziela 15.00 – 17.30 Sidzińska parzyste
29 XII Niedziela 17.30 – 20.00 Sidzińska nieparzyste
29 XII Niedziela 15.00 – 17.00 Mieczykowa 14
30 XII Poniedziałek 17.00 – 20.00 Korpala
30 XII Poniedziałek 16.30-18.00 Bartla 22
2 I Czwartek 17.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 15 i Krymska
2 I Czwartek 17.00 – 20.30 Drozdowskich
4 I Sobota 10.00 – 16.00 Bartla 19A
4 I Sobota 16.00 – 18.00 Wicherkiewicza 12 i 14
4 I Sobota 10.00 – 15.00 Bartla 19 E
4 I Sobota 15.00 – 18.00 Bartla 19 I
4 I Sobota 18.00 – 20.00 Bartla 16 i 18
5 I Niedziela 15.00 – 17.30 Mieczykowa 10
5 I Niedziela 15.00 – 16.30 Komuny Paryskiej 3
5 I Niedziela 16.30 – 18.30 Babińskiego
5 I Niedziela 18.30 – 20.00 Komuny Paryskiej 6A
5 I Niedziela 20.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 6C
7 I Wtorek 18.00 – 20.00 Zaporoska 5
7 I Wtorek 17.00 – 21.00 Ketlinga n-ry parzyste
8 I Środa 18.00 – 21.00 Zaporoska 1 i 3
9 I Czwartek 17.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 50
9 I Czwartek 17.00 – 21.00 Bartla 19 G
10 I Piątek 17.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 21.23. 25.
11 I Sobota 10.00 – 15.00 Bartla 19 B
11 I Sobota 15.00 – 18.00 Wicherkiewicza 1.3.5
11 I Sobota 10.00 – 15.00 Bartla 19 C
11 I Sobota 15.00 – 17.00 Mieczykowa 5
11 I Sobota 17.00 – 20.00 Mieczykowa 7
12 I Niedziela 15.00 – 19.30 Braci Kiemliczów
12 I Niedziela 19.30 – 21.00 Komuny Paryskiej 17
12 I Niedziela 15.00 – 18.00 Pawła z Krosna
12 I Niedziela 19.30 – 20.30 Komuny paryskiej 14 – 14 A-E
13 I Poniedziałek 17.00 – 20.30 Komuny Paryskiej 52
14 I Wtorek 17.00 – 21.00 Mieczykowa 16 i 18
14 I Wtorek 18.00 – 20.30 Mieczykowa 24
15 I Środa 17.30 – 18.00 Bartla 27
15 I Środa 18.00 – 19.30 Bartla 23
15 I Środa 19.30 – 21 Bartla 21
16 I Czwartek 17.00 – 21.00 Soroki n-ry parzyste
16 I Czwartek 17.00 – 19.00 Orleańska
16 I Czwartek 19.00 – 21.30 Polarna Kom. paryskiej 16,20,22
17 I Piątek 17.00 – 21.00 Wicherkiewicza 7.9.11
18 I Sobota 10.00 – 16.00 Komuny Paryskiej 56
18 I Sobota 16.00 – 18.00 Komuny Paryskiej 19
18 I Sobota 10.00 – 14.00 Wicherkiewicza 23
18 I Sobota 14.00 – 15.00 Czeppe
18 I Sobota 15.00 – 16.30 Centkiewicza
18 I Sobota 17.00 – 21.00 Soroki 1,3,5,7,9,11
19 I Niedziela 15.00 – 18.00 Geremka 32
19 I Niedziela 15.00 -18.00 Ketlinga 1,3,5,7,9,11
19 I Niedziela 18.00 – 21.00 Babinicza1
20 I Poniedziałek 17.00 – 18.30 Komuny Paryskiej 27
20 I Poniedziałek 18.30 – 21.00 Bpa Małysiaka 2
21 I Wtorek 17.00 – 21.00 Bpa Małysiaka 4
21 I Wtorek 18.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 66-112
22 I Środa 18.00 – 19.00 Komuny Paryskiej 2 i 2A
22 I Środa 19.00 – 20.30 Komuny Paryskiej 4
23 I Czwartek 17.00 – 21.00 Mieczykowa 2
23 I Czwartek 17.00 – 21.00 Mieczykowa 13 i 15
24 I Piątek 17.00 – 19.00 Bartla 19
24 I Piątek 19.00 – 21.00 Mieczykowa 20
25 I Sobota 10.00 – 15.00 Mieczykowa 4
25 I Sobota 15.00 – 18.00 Mieczykowa 6
25 I Sobota 10.00- 12.00 Mieczykowa 22
25 I Sobota 12.00 – 14.00 Mieczykowa 26
25 I Sobota 14.00 – 18.00 Bartla 19 H
25 I Sobota 18.00 – 20.00 Bartla 25
26 I Niedziela 15.00 – 17.30 Mieczykowa 8
26 I Niedziela 17.30 – 21.00 Wicherkiewicza 13.15.17
26 I Niedziela 15.00 – 16.30 Komuny Paryskiej 8 i 8A
26 I Niedziela 16.30 – 17.30 Komuny Paryskiej 10 i 12
26 I Niedziela 19.30 – 20.30 Komuny Paryskiej 6
27 I Poniedziałek 17.00 – 21.00 Zaporoska n-ry parzyste
28 I Wtorek 17.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 42 i Galaktyczna
28 I Wtorek 17.00 – 18.30 Komuny paryskiej 4A
28 I Wtorek 18.30 – 20.00 Komuny Paryskiej 4B
28 I Wtorek 20.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 6B
29 I Środa 17.00 – 21.00 Bartla 19 D
30 I Czwartek 17.00 – 21.00 Komuny Paryskiej 54
30 I Czwartek 17.00 – 21.00 A Szwed Śniadowskiej 43
31 I Piątek 17.00 – 21.00 Geremka 27
1 II Sobota 10.00 – 15.00 Geremka 26 i 28
1 II Sobota 15.00 – 18.00 Komuny Paryskiej 134
1 II Sobota 10.00 – 15.00 A Szwed Śniadowskiej 45
1 II Sobota 15.00 -18.00 A Szwed Śniadowskiej 46
1 II Sobota 18.00 – 21.00 A Szwed Śniadowskiej 44
2 II Niedziela 15.00 – 17.00 Mieczykowa 12
2 II Niedziela 15.00 – 17.00 Mieczykowa 9 i 11
2 II Niedziela 17.00 – 21.00 A Szwed Śniadowskiej 42